Najciekawsze auta dla kobiet ze stajni Volkswagena! Zobacz je!

Najciekawsze auta dla kobiet ze stajni Volkswagena! Zobacz je!
/
/
Producenci
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Samochody Volkswagena cieszą się ogromną popularnością wśród kobiet. Są cenione za niezawodność, świetne prowadzenie i duży komfort podczas jazdy. Jakie są najciekawsze propozycje?

Jakie są najciekawsze propozycje dla kobiet, jeżeli chodzi o auta marki Volkswagen?

Świetnym wyborem będzie Volkswagen T-Roc. To crossover o bardzo estetycznej linii nadwozia. Zachwyca swoją wielowymiarowością – uniwersalnymi, specjalnymi, metalicznymi i perłowymi lakierami czy dwukolorową tapicerką. Jest dostępny w różnych wersjach: T-Rock, Advance, Premium, z silnikiem benzynowym bezołowiowym, na olej napędowy, ręczną albo automatyczną skrzynią biegów.

Volkswagen Polo – kompaktowy, ergonomiczny i dynamiczny

Fanki kompaktowych rozwiązań na pewno będą zadowolone z zakupu Volkswagena Polo. Jest dostępny w czterech wersjach wyposażenia: Polo, Life, Style i R-Line w wersji z ręczną lub automatyczną skrzynią biegów. Karoseria jest bardzo smukła z licznym żłobieniami, a całość dopełnia efektowna listwa LED i rasowe felgi o nieregularnym kształcie. Volkswagen Polo to również niewielkie spalanie. Model z jednostką 1,6 TDI o mocy 80 KM będzie zużywał średnio 3,7–3,8 l oleju napędowego na 100 km.

Volkswagen Touareg – dużo przestrzeni i masywna konstrukcja

Wśród kobiet nie brakuje wielbicielek masywnych aut. Volkswagen Touareg na pewno spodoba się tej grupie klientek. Bogate wyposażenie obejmuje m.in. elektroniczny system parkowania Park Assist. Całość dopełnia bagażnik 810/1800 l i asymetryczna 40:20:40 składana, tylna kanapa. Dostępna jest także wersja eHybrid z silnikiem elektrycznym i benzynowym TSI – nie generuje emisji w trybie „e”.

Volkswagen – marka, która wychodzi z ogromnych opałów

Marka Volkswagen w ostatnich latach zmagała się z dużymi problemami. Dotyczyły one zarówno aspektów związanych z produkcją aut, jak i światopoglądowych. Te pierwsze kwestie to przede wszystkim ogromna afera, szumnie nazwana „dieselgate”. Był to proceder związany z montowaniem w autach Volkswagena oprogramowania, które pozwalało manipulować wynikami pomiarów emisji z układu wydechowego. W wyniku tego akcje koncernu spadły nawet o ⅓ i skutkowały dymisją prezesa grupy Volkswagen Martina Winterkorna i szefa rozwoju marki Heinza-Jakoba Neussera.

Jeżeli chodzi o aspekty światopoglądowe, to kolejna afera była związana ze słynnym spotem reklamowym, który był emitowany m.in. w USA. Można było w nim zobaczyć grupę kobiet i mężczyzn, gdzie mężczyźni bawili się, w trakcie gdy kobiety opiekowały się dziećmi w wózkach. Według ASA promowało to niezdrowe stereotypy związane z płcią, gdzie kobiety są pokazane w roli opiekunów.

Jak Volkswagen poradził sobie z kłopotami?

Tak duży koncern jak Volkswagen nie mógł sobie pozwolić na to, żeby dopuścić do upadku swojej działalności. Zostały podjęte drastyczne kroki. Jeżeli chodzi o aferę „dieselgate” to zainwestowano 7,3 mld dolarów na naprawę problemów z emisją spalin, a także plan naprawy pojazdów w ramach akcji serwisowej. Niemiecki koncern rozpoczął również kampanię „Volkswagen way to ZERO”, która ma zakończyć się osiągnięciem neutralności węglowej w 2050 roku.

W przypadku drugiej kwestii marka Volkswagen zdecydowała się na to, aby zmienić logo. Charakterystyczny emblemat otrzymał znacznie łagodniejsze kształty i w nowych modelach aut jest podświetlany. Dodatkowo marka Volkswagen zdecydowała się na zamienienie męskich lektorów w swoich reklamach na kobiece głosy.

Zdjęcie główne: Mariana Plozner/pexels.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Ubezpieczenia: rodzaje i korzyści z ich posiadania
/
Ubezpieczenia: rodzaje i korzyści z ich posiadania
Ubezpieczenia są istotnym elementem życia każdej osoby, a także przedsiębiorstw. Zapewniają one ochronę przed nieprzewidzianymi sytuacjami, takimi jak choroba, wypadek czy kradzież, i umożliwiają szybkie i skuteczne zabezpieczenie naszych interesów. W niniejszym artykule przedstawimy różne rodzaje ubezpieczeń oraz korzyści, jakie niosą ze sobą dla posiadaczy polis.
Czy warto inwestować w hale namiotowe? Kluczowe czynniki do rozważenia przy wyborze lokalizacji
/
Czy warto inwestować w hale namiotowe? Kluczowe czynniki do rozważenia przy wyborze lokalizacji
Porozważaj kluczowe czynniki decydujące o opłacalności inwestycji w hale namiotowe. Zrozum istotę wyboru odpowiedniej lokalizacji i tego, jak wpływa na wartość Twojego projektu.
Jak wybór odpowiednich markerów wykrywalnych wpływa na bezpieczeństwo i higienę w miejscu pracy?
/
Jak wybór odpowiednich markerów wykrywalnych wpływa na bezpieczeństwo i higienę w miejscu pracy?
Odkryj, jak odpowiedni wybór markerów wykrywalnych może usprawnić protokoły bezpieczeństwa i higieny w miejscu pracy. Przeczytaj ten przewodnik, aby dowiedzieć się więcej o znaczeniu markerów i jak dobrać je odpowiednio.